Εξαιρετικός άνθρωπος και διατροφολόγος. Είναι ο μόνος που με βοήθησε να χάσω κιλά καθώς και στο ψυχολογικό κομμάτι για να μπορέσω να συνεχίσω! Η συνεργασία μας συνεχίζεται και δεν τον αλλάζω!
![Avatar γυναίκα](https://www.diaitologos-thess.gr/wp-content/uploads/2019/06/woman-avatar.png)
Όταν επισκέπτεστε οποιαδήποτε ιστοσελίδα, αυτή μπορεί να αποθηκεύσει ή να ανακτήσει πληροφορίες από τον περιηγητή σας κυρίως στην μορφή των cookies. Μπορείτε να επιλέξετε τις προσωπικές σας ρυθμίσεις cookie εδώ.